Wolontariat zaangażowany społecznie

Rozwiajmy zaangażowanie społeczne pracowników, wspierając również ich własne inicjatywy, realizowane w ramach programu grantowego "Razem możemy więcej"

Działania na rzecz Stowarzyszenia mali Bracia Ubogich

Poznańscy wolontariusze Veolii regularnie odwiedzają seniorów, będących pod opieką Stowarzyszenia mali Bracia Ubogich w okresie świątecznym. Drobny gest, przyniesienie wykonanej samodzielnie kartki bożonarodzeniowe czy własnoręcznie wykonanych pierników pokazuje, jak ważne jest pielęgnowanie międzyludzkich relacji.
 

"Piątkowe spotkanie wigilijne stowarzyszenia "mali bracia Ubogich" było dla mnie niezwykle wzruszającym momentem. Miałam przyjemność spotkać osoby w podeszłym wieku, często bardzo samotne, które pragnęły kontaktu z drugim człowiekiem. Cudownie było móc sprawić im chociaż odrobinę radości. " 

Działania na rzecz Ośrodka Etezja

Liderki Veolii to nasze menedżerki, które na co dzień działają w różnych branżach i specjalizują się w różnych dziedzinach zawodowych, które działają również społecznie w ramach wolontariatu pracowniczego. 
 

​Podoba mi się wolontariat w żywej formie, z człowiekiem. Myślę, że ten kto daje, jako wolontariusz więcej nawet bierze chyba dla siebie tej pozytywnej energii niż przyjmujący.

Dzięki zaangażowaniu 35 liderek Veolii, w ciągu kilku godzin, udało się stworzyć zielony i funkcjonalny ogród na terenie Ośrodka Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży "Etezja". 

Zobacz więcej...