Zapraszamy do udziału w warsztatach i konsultacjach w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Fundacja Veolia Polska jako partner w realizacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w dniach 16-20 listopada br. przeprowadzi:
  • 16.11.2015 r. godz. 900 – 1500 warsztaty „Własna strategia poszukiwania pracy”. Warsztaty odbędą się w siedzibie fundacji

przy ul. Gdyńskiej 54 w Poznaniu i będą obejmować takie zagadnienia, jak określenie kompetencji zawodowych, celu zawodowego

i sposoby poszukiwania pracy.
  • w dniach 17 – 20 listopada 2015 r. bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym (również w siedzibie fundacji w Poznaniu).

Konsultacje mogą dotyczyć tematyki związanej z rynkiem pracy i aktywizacja zawodową, a w tym m.in. jak napisać dokumenty

aplikacyjne, które zainteresują pracodawcę, kompetencje zawodowe i jak je określić, jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej (wraz z ćwiczeniem rozmowy rekrutacyjnej).

Liczba miejsc na warsztaty i konsultacje jest ograniczona.

W celu zapisania się na warsztaty i/lub konsultacje prosimy o kontakt z doradcą zawodowym – Violettą Łagodzińską [email protected]

Zapraszamy również do odwiedzenia strony Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Mogą Państwo znaleźć tam inne wydarzenia związane z aktywizacją zawodową i przedsiębiorczością, które mogą Państwa zainteresować.