Wielki finał projektu "Zamknij obieg - otwórz możliwości!" podczas olimpiady Zwolnieni z Teorii

Teoria – teorią, ale to praktyka pokazuje najciekawsze rozwiązania, dlatego Fundacja Veolia Polska od lat współpracuje z Fundacją Zwolnieni z Teorii! Nie mogło więc nas zabraknąć na finale X edycji Olimpiady Zwolnieni z Teorii!

A jako że Fundacja Veolia Polska jest partnerem ścieżki dotyczącej projektów związanych z gospodarką obiegu zamkniętego „Zamknij obieg - otwórz możliwości!” to możemy się pochwalić wspólnym sukcesem. W tym roku aż 3 projekty z programu "Zamknij Obieg - otwórz możliwości" uzyskały prestiżową nagrodę - Złote Wilki - za najlepsze projekty w Polsce w kategoriach ekologia i wydarzenie publiczne.

Gratulujemy Wszystkim Uczestnikom!