Warsztaty doradców fundacji w ramach programu "Młodzi w Łodzi"

Fundacja Veolia Polska zrealizowała kolejne warsztaty w ramach programu „Młodzi w Łodzi”, pt. „Bilans zawodowy, jako narzędzie wyboru zawodu marzeń”.

To program skierowany do młodych osób. Ma zachęcić je do wiązania swojej przyszłości z Łodzią oraz budować pozytywny wizerunek miasta sprzyjającego rozwojowi zawodowemu. Dzięki cyklicznym warsztatom z doradcami zawodowymi z naszej Fundacji, młode osoby mają szanse na odkrycie swojego potencjału, który mogą wykorzystać podejmując pracę w swoim mieście.

Realizatorem programu jest Biuro Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Łodzi, które przy współpracy z największymi łódzkimi uczelniami oraz wiodącymi pracodawcami realizuje inicjatywy programu, m.in. takie jak portal praktyk i staży, program stypendialny, bezpłatne szkolenia czy konkurs dla młodych przedsiębiorczych. Wśród tych pracodawców jest również Veolia Energia Łódź.