Szkoła Liderów Miast – ostatnia prosta

Trwa Szkoła Liderów Miast Łodzi, Zgierza i Pabianic. Kilka dni temu zakończył się trzeci zjazd liderów i liderek projektu partnerskiego Fundacji Veolia Polska i Fundacji Szkoły Liderów.

Trzecia edycja Szkoły Liderów Miast Łodzi, Zgierza i Pabianic zbliża się wielkimi krokami do podsumowań. Za nami trzy zjazdy, podczas których uczestnicy zawiązywali relacje, budowali grupę i pracowali nad indywidualnym rozwojem. Spotykali się z przedstawicielami władz i urzędów miast, odbywali wizyty studyjne do miejsc, które mieszczą się na terenie ich miejscowości. Wielu z nich miało okazję do przyjrzenia się swojemu miastu w sposób nieoczywisty i dotychczas nieznany oraz poznać osoby, które w jakimś stopniu są odpowiedzialne za jego rozwój.

Liderzy i liderki zderzyli nowe doświadczenia z wiedzą ekspertów, którzy wyposażyli ich w niezbędne narzędzia do przestawienia rekomendacji i potrzeb swojego miasta. Jakich rekomendacji? O tym przekonamy się podczas czwartego zjazdu liderów, które będzie miało miejsce 30 listopada w Łodzi. 

Więcej o tym czego doświadczyli liderzy i liderki, i co z tego może wyniknąć przeczytasz tutaj: http://www.szkola-liderow.pl/szkola-liderow-miast-ostatnia-prosta/#!