Świąteczna akcja dla dzieci ze Stowarzyszenia dla Rodzin w Warszawie

Już po raz drugi przez kilka grudniowych dni wspieraliśmy w przygotowaniach świątecznych Stowarzyszenie dla Rodzin z warszawskiej Pragi.

Nasi Wolontariusze wraz z dziećmi i pracownikami stowarzyszenia przez kilka przedświątecznych dni zajmowali się przygotowaniami do Wigilii.  Veolia Energia Warszawa podarowała dzieciom  piękną choinkę, która została udekorowana ozdobami wykonanymi przez najmłodszych oraz naszych Wolontariuszy. Upiekliśmy i udekorowaliśmy wspólnie kolorowe pierniki. Zwieńczeniem przygotowań była  uroczysta Wigilia podczas, której nie zabrakło uśmiechu, pozytywnych emocji oraz  świątecznych życzeń. Do stowarzyszenia dotarł również oczekiwany przez małe i starsze dzieci Święty Mikołaj, w którego wcielił się nasz Wolontariusz. Mikołaj z pomocą Śnieżynki obdarował podopiecznych stowarzyszenia słodkimi prezentami, ale przede wszystkim dostarczył wiele radości.

Bardzo dziękujemy Wolontariuszom za uczestnictwo w akcji.
Razem możemy więcej!