Startuje kolejna edycja akcji „Sprzątamy Polskę z SAVusiem

Już w trzeci weekend września (17-19 września) odbywa się finał 28. Akcji Sprzątanie świata – Polska. Sportowa Akademia Veolia Junior po raz drugi przyłącza się do wydarzenia wspólnie z przedszkolakami i zachęca do podjęcia wyzwania #SprzątamyzSAVusiem.

Wierzymy, że dobre postawy najlepiej kształtować już od najmłodszych lat, dlatego wspólnie z przedszkolakami i Sportową Akademią Veolia Junior zachęcamy do udziału w drugiej edycji akcji "Sprzątamy Polskę z SAVusiem" wszystkich, którym nie jest obojętny los naszej planety. Z najbliższą rodziną, w gronie przyjaciół, z sąsiadami, czy indywidualnie możecie z zadbać o czystość Ziemi. 

Uczestników zachęcamy do posprzątania kawałka swojej najbliższej okolicy: przestrzeni obok domu, przedszkola, ulubionej trasy rowerowej, czy pobliskiego parku i pochwalenia się efektami w mediach społecznościowych.

 

Co zrobić, by przyłączyć się do akcji?

  1. Przygotuj kartkę, na której umieścisz hasło „SPRZĄTAMY POLSKĘ Z SAVUSIEM”.
  2. Wykonaj zdjęcie podczas swojej akcji sprzątania, na którym będzie widoczna wcześniej przygotowana kartka.
  3. Opublikuj zdjęcie na Facebook’u i oznacz post hashtagiem #SprzątamyzSAVusiem.
  4. Nominuj do wyzwania minimum 2 kolejne osoby, czy organizacje, by zrobiły to samo.
  5. Po wykonaniu zadania, zgłoś się w wiadomości prywatnej na fanpage’u SAV Junior  lub mailowo ([email protected]), by otrzymać CERTYFIKAT uczestnictwa.
     

Choć finał 28. akcji Sprzątanie Świata – Polska odbywa się w dniach 17-19 września, do wydarzenia przyłączyć się można zarówno wcześniej, jak i kilka dni później.

Hasło tegorocznego wydarzenia to „Myślę, więc nie śmiecę!”, by zwrócić uwagę na to jak ważne jest, by nie tylko sprzątać po sobie, ale również przestać śmiecić.