Poradnictwo zawodowe podczas Targów Pracy i Edukacji w Warszawie

12 maja doradca zawodowy z warszawskiego biura Fundacji Veolia Polska uczestniczył w Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Warszawie we współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP.

Podczas targów odwiedzający mieli możliwość spotkać się z potencjalnymi pracodawcami oraz porozmawiać o konkretnych propozycjach pracy. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego prezentowało bogatą ofertę edukacyjną dla młodzieży i dorosłych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się spotkania indywidualne z naszym doradcą zawodowym. Odwiedzający byli zainteresowani przygotowaniem dokumentów aplikacyjnych, sformułowaniem celu zawodowego oraz poradami dotyczącymi poruszania się po rynku pracy. Niektóre z tych osób deklarują chęć korzystania ze wsparcia naszej fundacji. Dzięki bezpośrednim kontaktom z pracodawcami udało się nam pozyskać informacje o prowadzonych procesach rekrutacyjnych oraz potrzebach personalnych warszwaskich firm.