Podręcznik DIY – stwórz Kawiarenkę Naprawczą w swojej społeczności

Stwórz kawiarenkę naprawczą w swojej społeczności

Z radością oddajemy w Wasze ręce podręcznik, który  jest podsumowaniem i analizą efektów programu NaprawiaMY z Veolią, realizowanego przez Fundację Veolia Polska w partnerstwie z Fundacją Ashoka – Innowatorzy dla Dobra Publicznego.

Bazując na doświadczeniach laureatów Programu:

powstał podręcznik, który pozwala przejść od pomysłu do stworzenia kawiarenki naprawczej. Publikacja jest inspiracją do działań na rzecz systemowych zmian w lokalnych społecznościach, w duchu sąsiedzkiej współpracy i idei "zero waste". Wierzymy, że każdy i każda z nas może dokonywać zmiany wokół siebie.

Podręcznik DIY – stwórz Kawiarenkę Naprawczą w swojej społeczności prezentuje narzędzia, które ułatwiają rozwiązywanie istotnych problemów u ich źródła i pomagają osiągać większy wpływ społeczny.  Publikacja to krótka i treściwa instrukcja, która poprowadzi Cię krok po kroku przez proces budowania społeczności wokół idei naprawiania.