Fundacja wzięła udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery

„Poznaj swojego doradcę kariery!” – to hasło inicjatywy skierowanej zarówno do osób młodych, jak również osób posiadających doświadczenie zawodowe.

Doradca zawodowy fundacji przeprowadził warsztaty pt. „Autoprezentacja. Jak zrobić dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej” dla uczniów czwartej klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu.

Odgrywając i obserwując scenki symulacyjne, młodzież dowiedziała się jak ważne jest pierwsze wrażenie w relacjach międzyludzkich i zweryfikowała swoją wiedzę dotyczącą rozmów kwalifikacyjnych. Uczniowie podzielili się doświadczeniem ze swoich pierwszych rozmów kwalifikacyjnych podczas ubiegania się o praktyki lub pracę.

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery we współpracy ze Stowarzyszeniem Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej.