Eko – warsztaty, akcja wolontariacka w Łodzi

16 września w Łodzi zorganizowane były Dni Otwarte - Ciepła Sobota z Veolią.

Przy tej okazji Fundacja Veolia Polska wspólnie z Fundacją Swim For A Dream zorganizowała „Eko-warsztaty”. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, a zainteresowanie naszą akcją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dyplom eko – magistra, otrzymała ponad setka dzieci, które pod opieką wolontariuszy z Veolii odwiedzały kolejne katedry: mydlenia, koktajlowania, malowania i quizowania. To było wyjatkowe spotkanie, dzieci były bardzo otwarte, szybko nawiązały  z nami kontakt. Dla mnie to była wspaniała zabawa połączona z pomaganiem – mówi Wioletta Pomykała - Kierownik Biura ds. Administracji z Łodzi. Monika Wicher – HR Biznes Partner z Łodzi dodaje – Byłam z córką, bardzo szybko zaprzyjaźniła się z dziewczynkami ze świetlicy, wspólnie robiły ekologiczne mydełka i zachwycały się smakiem zdrowego ekologicznego koktajlu. Obie jesteśmy szczęśliwe, że byłyśmy w sobotę i że mogłyśmy spędzić ten czas na wspólnym pomaganiu.