Dbamy o zdrowie z Łódzką Akademią Zdrowia

Łódzka Akademia Zdrowia to cykl wykładów o tematyce zdrowotnej realizowany od 2006 roku przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi. Dotychczas regularne comiesięczne spotkania miały miejsce w Dużej Sali Obrad Rady Miejskiej w Łodzi, ale ze względu na ograniczenia sanitarne, wykłady zostały przeniesione online – a pomogła w tym Fundacja Veolia Polska.

Co miesiąc na stronie internetowej Urzędu Miasta Łodzi oraz w mediach społecznościowych będzie pojawiał się link do wcześniej nagranego wykładu. Dostęp do wykładu będzie bezpłatny, a każde wystąpienie będzie tłumaczone na język migowy. Cieszy nas, że możemy razem popularyzować wiedzę na temat ochrony zdrowia, co jest szczególnie istotne w obecnym czasie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pierwszego wykładu na temat Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc, który wygłosił doktor Tomasz Karauda.

Wykład dostępny jest na stronie: https://vimeo.com/424904272/648353b40a