Akcja wolontariacka w Warszawie: W krainie mędrca Veolka

Fundacja Veolia Polska serdecznie zaprasza na akcję wolontariacką W krainie mędrca Veolka.
Po pełnych emocji i wrażeń eventach w Łodzi i Poznaniu, nadeszła pora na Warszawę.
30 września 2017r. w godz. 10.00 - 13.00 w Centrum Kreatywności Targowa, przy ul. Targowej 56, wspólnie z dziećmi z warszawskich świetlic środowiskowych będziemy uczyć się jak racjonalnie korzystać z mediów, które są wokół nas, jak oszczędzać wodę i energię, a wszystko w  formie zabawy i gry terenowej.

Do zadań wolontariuszy należy:
-  opieka nad dziećmi  i wsparcie animatorów w trakcie zabawy,
- pomoc podczas korzystania z przygotowanych atrakcji poza stoiskiem Fundacji,
- dbanie o przyjazną atmosferę i niegasnący uśmiech na twarzach dzieci.

Serdecznie zapraszamy pracowników do zaangażowania się
w charakterze wolontariuszy. Nie musisz wybierać pomiędzy rodziną a zaangażowaniem na rzecz innych. Przyjdź ze swoimi dziećmi. Będzie to nie tylko sposób na wspólne pomaganie, ale także doskonała okazja,
do rozwijania  w nich empatii, wrażliwości i otwarcia się na innych.

Zgłoś się koniecznie już teraz do Agnieszki Kazimierskiej  [email protected]  napisz mail i podaj w nim rozmiar koszulki, okolicznościowy T-shirt będzie czekał w sobotę na Ciebie na miejscu.